
Rasmus Eriksson. BILD: Våningen & Villan
Våningen & Villans kontor i Malmö får en ny partner i form av fastighetsmäklaren Rasmus Eriksson, som redan jobbar på plats. Han säger själv att det är ett självklart val för honom.
– Det är här jag vill vara och utvecklas till en ännu bättre mäklare.
Försäljningschefen Emma Ramberg är nöjd med den nygamla rekryteringen.
– Det känns förstås bra att en av våra mest profilerade och framåtsträvande mäklare också vill fördjupa sitt engagemang i företaget. Rasmus kommer till jobbet och zlatanerar varje dag, och det värdesätter vi väldigt mycket, säger hon i en kommentar.
MäklarVärlden är en branschneutral tidning för Sveriges fastighetsmäklare och leverantörerna till dessa. MäklarVärlden fokuserar även på alla som har en studieinriktning som leder in i fastighetsmäklarbranschen. Total upplaga: mer än 8 600 ex. MäklarVärlden granskar mäklarföretagens strategi, lönsamhet och kundnytta. MäklarVärlden utkommer årligen med sex välmatade nummer.
Skaffa MäklarVärldens Nyhetsbrev
Genom att klicka på "Prenumerera" ger du samtycke till att vi sparar och använder dina personuppgifter i enlighet med vår integritetspolicy.