Göteborgsmäklarna Ny vy mäklare har rekryterat två nya kollegor som ska förstärka med fokus på Hisingen.

Foto: Ny vy mäklare
Moa Lundgren:
Moa Lundgren är en handlingskraftig mäklare med hög energi. Med stort engagemang sätter hon varje unik affär i fokus med siktet på att överträffa alla kundens förväntningar. Med ett ordentligt pannben, högsta professionalitet och Göteborgs mest rekommenderade mäklartjänst i ryggen är hon klippt och skuren för att leverera en framgångsrik bostadsaffär.
Emir Kazimovski:
Emir Kazimovski är en driven och målinriktad fastighetsmäklare. Han har som mål att bli en av branschens främsta och tycker det är viktigt med långsiktiga kundrelationer och att överträffa kundernas förväntningar. Med hans driv, engagemang och Göteborgs mest rekommenderade mäklartjänst i ryggen kan han garantera en framgångsrik bostadsaffär. Kontakta honom gärna för att få veta mer om hans tjänster.
Jenny Persson
Jenny är publisher och ansvarig utgivare. Att arbeta med MäklarVärlden är fantastiskt givande, en spännande bransch där det händer mycket hela tiden. Ert arbeta handlar ju om folks bostäder – där de och vi lever våra liv - det är stimulerande att få följa och rapportera om. Efter att ha arbetat med tidningen sedan 2012 börjar jag lära mig mer om vad mäkla handlar om, ett utmanade och roligt jobb.